misja

Rower to nie tylko moja pasja i styl życia.. rower to także mniej zanieczyszczeń i więcej zdrowia dla każdego z nas! 
Naszą misją jest pomoc ludziom i tworzenie kultury rowerowej z zachowaniem wartości takich jak: zdrowie, ekologia, świadomość, zrównoważony rozwój!
Jako wieloletni miłośnik kolarstwa oraz sportów zimowych, postanowiłem założyć pierwszy taki w Polsce, mobilny sklep i serwis rowerowo – narciarski.
Dzięki absolutnemu oddaniu się mym pasjom, do każdego powierzonego mi zadania podchodzę z należytą dokładnością, zawsze zabiegając o zadowolenie klientów.

Albin Wysocki

Dojazd

W celu sprawdzenia ceny za dojazd proszę wybrać strefę zaznaczoną na mapie dojazdu poniżej.

  • Usługę dojazdu realizujemy w przypadku zamówień na kwotę co najmniej 100 zł

  • Cena za dojazd poza strefami wyliczana jest zgodnie z przeliczeniem 5zł/km

W naszym SKLEPIE możesz zamówić wybrany produkt, który dowieziemy na wskazane miejsce przy okazji zamówienia usługi serwisowej.

DARMOWY DOJAZD do klienta oferujemy już przy zamówieniu usług serwisowych na kwotę 399 zł - dotyczy I, II, III i IV strefy.

Usługę dojazdu serdecznie polecamy mieszkańcom osiedli, w których okolicy brakuje zaufanego serwisu rowerowego. 

Chcesz byśmy przyjechali do Ciebie ZA DARMO?! To proste - zostań organizatorem wydarzenia i zaproś sąsiadów do skorzystania z naszego serwisu. Po ustaleniu z nami szczegółów, wysyłamy do Ciebie plakaty promujące planowane wydarzenie. Gdy uzbieramy zamówienia napraw na minimum 399 zł - dojeżdżamy, naprawiamy i jak zwykle służymy dobrą radą doświadczonych. Brzmi ciekawe :) ?!
 

Napisz do nas