misja

Rower to nie tylko moja pasja i styl życia.. rower to także mniej zanieczyszczeń i więcej zdrowia dla każdego z nas! 
Naszą misją jest pomoc ludziom i tworzenie kultury rowerowej z zachowaniem wartości takich jak: zdrowie, ekologia, świadomość, zrównoważony rozwój!
Jako wieloletni miłośnik kolarstwa oraz sportów zimowych, postanowiłem założyć pierwszy taki w Polsce, mobilny sklep i serwis rowerowo – narciarski.
Dzięki absolutnemu oddaniu się mym pasjom, do każdego powierzonego mi zadania podchodzę z należytą dokładnością, zawsze zabiegając o zadowolenie klientów.

Albin Wysocki

mobilny serwis rowerowy

przygotowanie roweru do zawodów

Oferujemy Państwu kompleksową i profesjonalną naprawę rowerów zarówno sportowych jak i tych służących do codziennej jazdy. Posiadamy szeroką gamę części, akcesoriów rowerowych i specjalistycznych narzędzi. 

Do każdego roweru podchodzimy indywidualnie. Nie lubimy marnować rzeczy, dlatego chcemy ratować nawet najtrudniejsze przypadki. Być może to właśnie dzięki temu podejściu tak wielu klientów wychodzi od nas ze szczerym uśmiechem :)

Wśród naszych usług znajdą Państwo solidny serwis amortyzatorów, piast, przekładni planetarnych, centrowanie kół, prostowanie widelca, odkręcanie zapieczonych podzespołów, wykręcanie urwanych śrub, lakierowanie roweru i wiele innych.  
 

Do naszego serwisu stosujemy wyłącznie profesjonalne płyny, smary do łożysk i łańcuchów renomowanych firm takich jak: 

         

A wszystko to z możliwością dojazdu do Państwa - nasz mobilny serwis rowerowy jest w stanie dojechać na terenie całej Polski
#bikeservice #mobilnyserwisrowerowy #warszawa #kraków #wrocław #katowice! Zapoznaj się z ofertą dla firm!

PRZEJDŹ DO CENNIKA