Dr Albin | Mobilny serwis rowerowy | Blender Bike

Jeśli tylko masz ochotę pomajstrować z ciekawym materiałem i narzędziami, poznać nowe techniki, poszerzyć horyzont wyobraźni tworząc przy tym wyjątkowe prace, zapraszamy Cię do naszej pracowni. Nie musisz mieć zdolności manualnych ani wiedzy plastycznej. Zachęcam zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane w obszarze twórczości artystycznej. Nabyte umiejętności pozwolą Ci działać kreatywnie w domowym zaciszu wykorzystując rzeczy w zasięgu ręki.

woman with wood

Justyna Basińska

Tworzę projekt i pracownię Hand Made My Day. Działam na pograniczu Sztuki i Rzemiosła. Prowadzę warsztaty i wytwarzam własne produkty bazując na idei ekodesignu i kreatywnego upcyclingu. Uważam, że Sztuka, jej pochodne i zajęcia DIY mają wpływ terapeutyczny, do twórczości podchodzę holistycznie. Bardziej niż tytuły cenię sobie doświadczenie i otwartość człowieka. Na zajęciach chętnie dzielę się wiedzą. Nie ograniczam się do jednej specjalizacji. Stale eksperymentuję z technikami i materiałami poszerzając zakres możliwości. Przerabiam m.in. szkło, drewno, papier, dętki, tkaniny.

UPCYCLING NA WARSZTAT

to cykl zajęć plastycznych w oparciu o idee DIY, zero i lesswaste. Nabywamy umiejętności jak w kreatywny sposób przetwarzać, przerabiać i naprawiać przedmioty wokół nas. Dajemy drugie życie i nowe funkcje pozornie nieprzydatnym rzeczom, poszerzając przy tym świadomość ekologiczną.
Tworzymy unikatowe dzieła balansując na pograniczu Sztuki i Rzemiosła Artystycznego. Zgłębiamy tajniki grafiki, malarstwa, dekoratorstwa, szycia, mozaiki i szeroko pojętego zdobnictwa. 13 spotkań to 13 odrębnych tematów.

TRÓJKĄT GRAFICZNY

to cykl zajęć plastycznych w oparciu o podstawy grafiki warsztatowej w wymiarze technik eksperymentalnych. 13 spotkań to 13 różnych zagadnień podczas których bawimy się kolorem, projektujemy, drukujemy, poznajemy różne, nieoczywiste narzędzia, media i materiał. Zgłębiamy m.in. tajniki wielu sposobów tworzenia matryc, barwienia, złocenia, czerpania papieru czy kolażu. Bazujemy na płaszczyźnie kreatywnego upcyclingu i ekodesignu, dlatego ważnym elementem będzie wykorzystanie przedmiotów wtórnych.

Zajęcia odbywają się w małej i stałej grupie co pozwala poczuć się swobodnie i skupić na jakości procesu twórczego. Na miejscu otrzymujesz wszystkie potrzebne materiały i narzędzia.
Efekt naszych działań pokażemy podczas weekendowej wystawy gdzie każdy uczestnik/każda uczestniczka zaprezentuje swoje prace.
Zapisy na zajęcia
✴️Zapisując się deklarujesz udział w całym cyklu warsztatów. Ewentualne nieobecności mogą być odrabiane w terminie wyznaczonym indywidualnie.

🌎GDZIE Pracownia Hand Made My Day ul. Henryka Zamenhofa 12, Kraków

UPCYCLING NA WARSZTAT

🕓KIEDY poniedziałki 17:30-20:00
🗓️TERMINY ZAJĘĆ 
04.03, 11.03, 18.03, 25.03, 04.04*, 08.04, 15.04, 22.04, 29.04, 06.05, 13.05, 20.05, 27.05 *zajęcia przeniesione z poniedziałku na czwartek
📬ZGŁOSZENIA przez formularz lub bezpośrednio na maila
https://forms.gle/mb1zWhcGyMFXAk978

TRÓJKĄT GRAFICZNY
 
🕓KIEDY środy 17:30-20.00 (kilka terminów musiało przeskoczyć na czwartek)
🗓️TERMINY ZAJĘĆ 
06.03, 13.03, 20.03, 27.03, 03.04, 11.04*, 17.04, 25.04*, 09.05*, 15.05, 22.05, 29.05, 06.06*, *zajęcia przeniesione ze środy na czwartek
📬ZGŁOSZENIA przez formularz lub bezpośrednio na maila
 
💸WSTĘP 45zł/spotkanie (możliwość zapłaty na miejscu gotówką i kartą lub wpłata na konto firmowe)
✂️RODZAJ ZAJĘĆ spotkania dla osob dorosłych w stałej grupie
🔎SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE hmmdjbasinska@gmail.com

poznaj naszą
ofertę

Te zajęcia jak i wiele innych możemy zorganizować z dojazdem do Twojego miejsca! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą  WARSZTATÓW HANDMADE.

Lubimy dzielić się naszą pasją do rowerów i nie tylko.

Podobają Ci się się nasze posty? 

Jeśli chcesz znaleźć tu więcej interesujących Cię treści, napisz o tym w komentarzu.

Zostaw komentarz

Komentarz

najczęstsze usterki rowerowe
Najczęstsze usterki rowerowe

Zima dla każdego rowerzysty to ciężki okres. Jedni kręcą kilometry na trenażerach, inni pomimo niesprzyjających warunków trenują na zewnątrz. Jeszcze inni przebierają nerwowo nogami i dopieszczają swoje maszyny w zaciszu domu. I kiedy wreszcie pogoda pozwoli na pierwsze jazdy, wszyscy wymienieni ochoczo ruszają w trasę.

PRZEJDŹ DO WPISU
budowa roweru
Budowa roweru

Historia roweru sięga początków XIX wieku, jednak to około roku 1885 John Kemp Starley opracował konstrukcję znaną nam do dziś. Niby wszystko jest proste:korba, łańcuch, dwa koła i siła mięśni, która je napędza. Z jednej strony budowa roweru do dziś nie zmieniła się znacząco. Jednak wystarczy wizyta w sklepie rowerowym, by zauważyć jak wielki postęp w tej materii miał miejsce. To, z czego zbudowany jest rower, definiuje jego przeznaczenie i funkcjonalność.
Z jakich elementów składa się rower? Omówmy je po kolei, by po lekturze tekstu bez problemu rozpoznawać elementy wspólne dla wszystkich typów rowerów.

PRZEJDŹ DO WPISU
up

Zmiana godzin pracy

W dniach 27.12 i 28.12.2024 nasz serwis i sklep będą zamknięte.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy :(