Dr Albin | Mobilny serwis rowerowy | Blender Bike

Kwiecień to zawsze intensywny czas pracy w serwisie rowerowym. Kolejki do serwisów są bardzo długie, bo wszyscy nagle przypominają sobie o istnieniu roweru 🙂 Dlatego Dr Albin przyjeżdża z pomocą. Przyjeżdżamy do firmy i wykonujemy serwisy rowerowe na miejscu, dzięki czemu zaoszczędzamy czas pracowników, bo wszystkie proste naprawy wykonujemy na miejscu.

o czym tu przeczytasz?
Mobilny serwis rowerowy we Wrocławiu

Podczas ostatniej wizyty we Wrocławiu nasza firma miała okazję zrealizować kolejny – mobilny serwis rowerowy dla pracowników biurowych. 

Nasza mobilna usługa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem. Dzięki temu, mogliśmy poprawić jakość jazdy wielu rowerzystów.  Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do promowania zdrowego trybu życia i ekologicznego transportu we Wrocławiu.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie okazje, aby ponownie odwiedzić to piękne miasto i wspierać mieszkańców w ich pasji do jazdy na rowerze!

Mobilny serwis rowerowy to oszczędność czasu pracowników

Mobilny serwis rowerowy pozwala zaoszczędzić czas. Przyjeżdżamy pod wskazany adres, aby przeprowadzamy przegląd i ewentualne naprawy, dzięki czemu pracownicy nie muszą tracić cennego czasu na dojazdy do warsztatu i oczekiwanie w kolejkach.

W czasie przed majowymi urlopami, czas oczekiwania na naprawę są bardzo wydłużone.

Zwiększanie świadomości o rowerze

Wiele osób korzystających z naszego serwisu dowiedziało się o stanie technicznym swojego roweru. Pracownicy biurowi mogą skorzystać z diagnozy stanu roweru, co zwiększa ich bezpieczeństwo podczas jazdy i wydłuża żywotność sprzętu.

Rowerzyści mogą liczyć na porady rowerowe. Chętnie odpowiadamy na wszelkie wątpliwości. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem.

Dlaczego warto organizować mobilny serwis rowerowy?
  • Ochrona środowiska: Dostępność serwisu rowerowego w miejscu pracy może zachęcić pracowników do częstszego korzystania z rowerów, co przyczynia się do ochrony środowiska i zmniejszenia emisji CO2.

  • Poprawa wizerunku firmy: Organizowanie mobilnego serwisu rowerowego dla pracowników pokazuje zaangażowanie firmy w dbałość o ich dobrostan, co wpływa na pozytywny wizerunek firmy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

  • Zwiększenie zaangażowania pracowników: Troska firmy o komfort i bezpieczeństwo pracowników wpływa na ich zaangażowanie w pracy oraz lojalność wobec firmy.

  • Promocja zdrowego stylu życia: Zachęcanie pracowników do korzystania z rowerów jako środka transportu pozytywnie wpływa na ich kondycję fizyczną i zdrowie.

Co wchodzi w zakres przeglądu roweru?

Podczas mobilnego serwisu rowerowego wykonujemy wszelkie czynności regulacyjne roweru takie jak: — regulacja przerzutek,
– regulacja hamulców,
– pompowanie kół,
– sprawdzenie roweru pod kątem bezpieczeństwa
– sprawdzenie luzów w piastach,
– dokręcenie nakrętek kół.

Przy odpowiedniej ilości czasu wymieniamy linki hamulca, linki przerzutek, dętki i klocki hamulcowe. Na koniec serwisu użytkownik otrzymuje od nas informację o stanie technicznym swojego roweru.

Lubimy dzielić się naszą pasją do rowerów i nie tylko.

Podobają Ci się się nasze posty? 

Jeśli chcesz znaleźć tu więcej interesujących Cię treści, napisz o tym w komentarzu.

Podsumowanie

Tego typu inicjatywy promują aktywny styl życia wśród pracowników, pomagają w dbaniu o ich zdrowie oraz sprzyjają budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Dodatkowo, rowerzyści mogą liczyć na porady ekspertów, dotyczące optymalizacji wydajności ich jednośladów. Zachęcamy firmy do korzystania z mobilnych serwisów rowerowych, by zadbać o bezpieczeństwo i zadowolenie swoich pracowników.

Zostaw komentarz

Komentarz

najczęstsze usterki rowerowe
Najczęstsze usterki rowerowe

Zima dla każdego rowerzysty to ciężki okres. Jedni kręcą kilometry na trenażerach, inni pomimo niesprzyjających warunków trenują na zewnątrz. Jeszcze inni przebierają nerwowo nogami i dopieszczają swoje maszyny w zaciszu domu. I kiedy wreszcie pogoda pozwoli na pierwsze jazdy, wszyscy wymienieni ochoczo ruszają w trasę.

PRZEJDŹ DO WPISU
budowa roweru
Budowa roweru

Historia roweru sięga początków XIX wieku, jednak to około roku 1885 John Kemp Starley opracował konstrukcję znaną nam do dziś. Niby wszystko jest proste:korba, łańcuch, dwa koła i siła mięśni, która je napędza. Z jednej strony budowa roweru do dziś nie zmieniła się znacząco. Jednak wystarczy wizyta w sklepie rowerowym, by zauważyć jak wielki postęp w tej materii miał miejsce. To, z czego zbudowany jest rower, definiuje jego przeznaczenie i funkcjonalność.
Z jakich elementów składa się rower? Omówmy je po kolei, by po lekturze tekstu bez problemu rozpoznawać elementy wspólne dla wszystkich typów rowerów.

PRZEJDŹ DO WPISU
up

Zmiana godzin pracy

W dniach 27.12 i 28.12.2024 nasz serwis i sklep będą zamknięte.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy :(