Dr Albin | Mobilny serwis rowerowy | Blender Bike

Zastanawiasz się, jak wprowadzić zdrowy styl życia do Twojej firmy?

Kwiecień to zawsze intensywny czas pracy w serwisie rowerowym. Kolejki do serwisów są bardzo długie, bo wszyscy nagle przypominają sobie o istnieniu roweru 🙂 Dlatego Dr Albin przyjeżdża z pomocą. Przyjeżdżamy do firmy i wykonujemy serwisy rowerowe na miejscu, dzięki czemu zaoszczędzamy czas pracowników, bo wszystkie proste naprawy wykonujemy na miejscu.

o czym tu przeczytasz?
Play Video
Mobilny serwis rowerowy we Wrocławiu

Podczas ostatniej wizyty we Wrocławiu nasza firma miała okazję zrealizować kolejny – mobilny serwis rowerowy dla pracowników biurowych. 

Nasza mobilna usługa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem. Dzięki temu, mogliśmy poprawić jakość jazdy wielu rowerzystów.  Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do promowania zdrowego trybu życia i ekologicznego transportu we Wrocławiu.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie okazje, aby ponownie odwiedzić to piękne miasto i wspierać mieszkańców w ich pasji do jazdy na rowerze!

Mobilny serwis rowerowy to oszczędność czasu pracowników

Mobilny serwis rowerowy pozwala zaoszczędzić czas. Przyjeżdżamy pod wskazany adres, aby przeprowadzamy przegląd i ewentualne naprawy, dzięki czemu pracownicy nie muszą tracić cennego czasu na dojazdy do warsztatu i oczekiwanie w kolejkach.

W czasie przed majowymi urlopami, czas oczekiwania na naprawę są bardzo wydłużone.

Zwiększanie świadomości o rowerze

Wiele osób korzystających z naszego serwisu dowiedziało się o stanie technicznym swojego roweru. Pracownicy biurowi mogą skorzystać z diagnozy stanu roweru, co zwiększa ich bezpieczeństwo podczas jazdy i wydłuża żywotność sprzętu.

Rowerzyści mogą liczyć na porady rowerowe. Chętnie odpowiadamy na wszelkie wątpliwości. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem.

Dlaczego warto organizować mobilny serwis rowerowy?
  • Ochrona środowiska: Dostępność serwisu rowerowego w miejscu pracy może zachęcić pracowników do częstszego korzystania z rowerów, co przyczynia się do ochrony środowiska i zmniejszenia emisji CO2.

  • Poprawa wizerunku firmy: Organizowanie mobilnego serwisu rowerowego dla pracowników pokazuje zaangażowanie firmy w dbałość o ich dobrostan, co wpływa na pozytywny wizerunek firmy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

  • Zwiększenie zaangażowania pracowników: Troska firmy o komfort i bezpieczeństwo pracowników wpływa na ich zaangażowanie w pracy oraz lojalność wobec firmy.

  • Promocja zdrowego stylu życia: Zachęcanie pracowników do korzystania z rowerów jako środka transportu pozytywnie wpływa na ich kondycję fizyczną i zdrowie.

Co wchodzi w zakres przeglądu roweru?

Podczas mobilnego serwisu rowerowego wykonujemy wszelkie czynności regulacyjne roweru takie jak: — regulacja przerzutek,
– regulacja hamulców,
– pompowanie kół,
– sprawdzenie roweru pod kątem bezpieczeństwa
– sprawdzenie luzów w piastach,
– dokręcenie nakrętek kół.

Przy odpowiedniej ilości czasu wymieniamy linki hamulca, linki przerzutek, dętki i klocki hamulcowe. Na koniec serwisu użytkownik otrzymuje od nas informację o stanie technicznym swojego roweru.

Lubimy dzielić się naszą pasją do rowerów i nie tylko.

Podobają Ci się się nasze posty? 

Jeśli chcesz znaleźć tu więcej interesujących Cię treści, napisz o tym w komentarzu.

Podsumowanie

Tego typu inicjatywy promują aktywny styl życia wśród pracowników, pomagają w dbaniu o ich zdrowie oraz sprzyjają budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Dodatkowo, rowerzyści mogą liczyć na porady ekspertów, dotyczące optymalizacji wydajności ich jednośladów. Zachęcamy firmy do korzystania z mobilnych serwisów rowerowych, by zadbać o bezpieczeństwo i zadowolenie swoich pracowników.

Zostaw komentarz

Komentarz

naprawa rowerów
Dlaczego Warto Naprawiać Rower, a nie kupować nowy?

W świecie, który coraz bardziej skupia się na zrównoważonym rozwoju i ochronie środowiska, naprawianie rowerów zamiast kupowania nowych może być kluczowym krokiem w kierunku zmniejszenia naszego wpływu na planetę. Wydaje się, że coraz więcej osób zaczyna dostrzegać te korzyści, a ja również chciałbym podzielić się z tobą kilkoma powodami, dla których warto rozważyć tę opcję.

PRZEJDŹ DO WPISU
up

Zmiana godzin pracy

W dniu 6.07.2024 nasz sklep i serwis będę zamknięte.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy :(