Dr Albin | Mobilny serwis rowerowy | Blender Bike

Zaproszenie na warsztaty Handmade

Jeśli tylko masz ochotę pomajstrować z ciekawym materiałem i narzędziami, poznać nowe techniki, poszerzyć horyzont wyobraźni tworząc przy tym wyjątkowe prace, zapraszamy Cię do naszej pracowni. Nie musisz mieć zdolności manualnych ani wiedzy plastycznej. Zachęcam zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane w obszarze twórczości artystycznej. Nabyte umiejętności pozwolą Ci działać kreatywnie w domowym zaciszu wykorzystując rzeczy w zasięgu ręki.

woman with wood

Justyna Basińska

Tworzę projekt i pracownię Hand Made My Day. Działam na pograniczu Sztuki i Rzemiosła. Prowadzę warsztaty i wytwarzam własne produkty bazując na idei ekodesignu i kreatywnego upcyclingu. Uważam, że Sztuka, jej pochodne i zajęcia DIY mają wpływ terapeutyczny, do twórczości podchodzę holistycznie. Bardziej niż tytuły cenię sobie doświadczenie i otwartość człowieka. Na zajęciach chętnie dzielę się wiedzą. Nie ograniczam się do jednej specjalizacji. Stale eksperymentuję z technikami i materiałami poszerzając zakres możliwości. Przerabiam m.in. szkło, drewno, papier, dętki, tkaniny.

UPCYCLING NA WARSZTAT

to cykl zajęć plastycznych w oparciu o idee DIY, zero i lesswaste. Nabywamy umiejętności jak w kreatywny sposób przetwarzać, przerabiać i naprawiać przedmioty wokół nas. Dajemy drugie życie i nowe funkcje pozornie nieprzydatnym rzeczom, poszerzając przy tym świadomość ekologiczną.
Tworzymy unikatowe dzieła balansując na pograniczu Sztuki i Rzemiosła Artystycznego. Zgłębiamy tajniki grafiki, malarstwa, dekoratorstwa, szycia, mozaiki i szeroko pojętego zdobnictwa. 13 spotkań to 13 odrębnych tematów.

TRÓJKĄT GRAFICZNY

to cykl zajęć plastycznych w oparciu o podstawy grafiki warsztatowej w wymiarze technik eksperymentalnych. 13 spotkań to 13 różnych zagadnień podczas których bawimy się kolorem, projektujemy, drukujemy, poznajemy różne, nieoczywiste narzędzia, media i materiał. Zgłębiamy m.in. tajniki wielu sposobów tworzenia matryc, barwienia, złocenia, czerpania papieru czy kolażu. Bazujemy na płaszczyźnie kreatywnego upcyclingu i ekodesignu, dlatego ważnym elementem będzie wykorzystanie przedmiotów wtórnych.

Zajęcia odbywają się w małej i stałej grupie co pozwala poczuć się swobodnie i skupić na jakości procesu twórczego. Na miejscu otrzymujesz wszystkie potrzebne materiały i narzędzia.
Efekt naszych działań pokażemy podczas weekendowej wystawy gdzie każdy uczestnik/każda uczestniczka zaprezentuje swoje prace.
Zapisy na zajęcia
✴️Zapisując się deklarujesz udział w całym cyklu warsztatów. Ewentualne nieobecności mogą być odrabiane w terminie wyznaczonym indywidualnie.

🌎GDZIE Pracownia Hand Made My Day ul. Henryka Zamenhofa 12, Kraków

UPCYCLING NA WARSZTAT

🕓KIEDY poniedziałki 17:30-20:00
🗓️TERMINY ZAJĘĆ 
04.03, 11.03, 18.03, 25.03, 04.04*, 08.04, 15.04, 22.04, 29.04, 06.05, 13.05, 20.05, 27.05 *zajęcia przeniesione z poniedziałku na czwartek
📬ZGŁOSZENIA przez formularz lub bezpośrednio na maila
https://forms.gle/mb1zWhcGyMFXAk978

TRÓJKĄT GRAFICZNY
 
🕓KIEDY środy 17:30-20.00 (kilka terminów musiało przeskoczyć na czwartek)
🗓️TERMINY ZAJĘĆ 
06.03, 13.03, 20.03, 27.03, 03.04, 11.04*, 17.04, 25.04*, 09.05*, 15.05, 22.05, 29.05, 06.06*, *zajęcia przeniesione ze środy na czwartek
📬ZGŁOSZENIA przez formularz lub bezpośrednio na maila
 
💸WSTĘP 45zł/spotkanie (możliwość zapłaty na miejscu gotówką i kartą lub wpłata na konto firmowe)
✂️RODZAJ ZAJĘĆ spotkania dla osob dorosłych w stałej grupie
🔎SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE hmmdjbasinska@gmail.com

poznaj naszą
ofertę

Te zajęcia jak i wiele innych możemy zorganizować z dojazdem do Twojego miejsca! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą  WARSZTATÓW HANDMADE.

Lubimy dzielić się naszą pasją do rowerów i nie tylko.

Podobają Ci się się nasze posty? 

Jeśli chcesz znaleźć tu więcej interesujących Cię treści, napisz o tym w komentarzu.

Zostaw komentarz

Komentarz

naprawa rowerów
Dlaczego Warto Naprawiać Rower, a nie kupować nowy?

W świecie, który coraz bardziej skupia się na zrównoważonym rozwoju i ochronie środowiska, naprawianie rowerów zamiast kupowania nowych może być kluczowym krokiem w kierunku zmniejszenia naszego wpływu na planetę. Wydaje się, że coraz więcej osób zaczyna dostrzegać te korzyści, a ja również chciałbym podzielić się z tobą kilkoma powodami, dla których warto rozważyć tę opcję.

PRZEJDŹ DO WPISU
Zbilansowana Dieta i Ruch: Klucz do Zdrowego Ciała i Umysłu

W dzisiejszym zabieganym świecie, dbanie o zdrowy tryb życia staje się coraz bardziej istotne. Zbilansowana dieta bogata w owoce i regularna aktywność fizyczna odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia ciała i umysłu. Prześledźmy kilka istotnych faktów, które dowodzą, jak te elementy wpływają pozytywnie na nasze życie.

PRZEJDŹ DO WPISU
up